Звернення старшого державного інспектора відділу державного контролю та нагляду за безпекою на водному транспорті Управління Укртрансбезпеки у Миколаївській області

ШАНОВНІ СУДНОВОДІЇ !

Управління Укртрансбезпеки у Миколаївській області інформує, що відповідно до п.3 наказу Міністерства інфраструктури України від 26 серпня 2014 року № 413 «Про внесення змін до Положення про порядок видачі посвідчення судноводія малого/маломірного судна», свідоцтва судноводіїв малих/маломірних суден (інші документи, які надавали право на управління малим/маломірним судном) старих зразків, видані в установленому законодавством порядку в СРСР та в Україні до 01 квітня 2012 року, були дійсними для управління малими/маломірними суднами до 01 січня 2017 року.

Повідомляємо наступне:
1. Свідоцтва судноводія малого/маломірного судна (інші документи, які надавали право на управління малим/маломірним судном), видані в установленому законодавством порядку в СРСР та в Україні до 01 квітня 2012 року, можуть бути замінені на посвідчення судноводія малого/маломірного судна нового зразка із зазначенням у посвідченні права на управління суднами, рівноцінними за технічними параметрами суднам.
2. Обмін свідоцтв, виданих в установленому законодавством порядку в СРСР та в Україні до 01 квітня 2012 року, здійснюється після успішного підтвердження кваліфікації у КК.
3. Перелік питань для перевірки теоретичних знань кандидатів визначається органом видачі та розміщується на його офіційному сайті (dsbt.gov.ua — Адмінпослуги — Посвідчення судноводія — Перелік питань для перевірки (оцінки) знань судноводіїв малих/маломірних суден).
За детальнішою інформацією звертатися за адресою: м. Очаків, вул..Нікольська , буд.№ 7, каб. № 25, тел..№ 097 441 56 90

Старший державний інспектор відділу
державного контролю та нагляду за безпекою
на водному транспорті Управління
Укртрансбезпеки у Миколаївській області
Середа Ю.П.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*