Быть центру занятости на Кинбурнской косе?

Картинки по запросу центр зайнятостиВ конце марта в село Покровка, которое расположено на Кинбурнском полуострове, приезжал представитель Очаковского центра занятости Ирина Салий.

Как сообщил представитель общественности с. Покровка, Александр Каптур (который и занимался вопросом создания центра занятости на Кинбурнской косе), они давно добивались приезда представителя и писали письмо Губернатору Николаевской области Алексею Савченко.

Хотелось бы отметить, что как оказалось, не всем жителям Кинбурнской косы это нужно, так как на встречу собралось всего 4 человека.

Ниже приводим впечатления Александра Каптура, которые он высказал в социальной сети Вконтакте в сообществе «Кинбурн будни».

Сьогодні в Покровській сільській раді відбулась зустріч громадськості з начальником Очаківського центру зайнятості Салій Іриною Павлівною.

Нагадаємо що на початку березня активом громадськості було направлено листа голові Миколаївської ОДА Савченко з проханням посприяти розв’язанню проблем з тим що безробітним Кінбурна складно їздити до Очакова на відмітку, тож чи можливо зробити так щоб наші безробітні могли відмічатись на території сільської ради. Другою проблемою яка піднімалась у звернені, була відсутність банкоматів і терміналів на території сільської ради, з проханням посприяти організації роботи хоча б терміналу на пошті.

Отже, реакцією обладміністрації на наше звернення і був даний візит. Планувався приїзд більш широкої делегації за участю керівництва обласного центру зайнятості, але в останній момент виявилось що приїхала одна пані Ірина.
Зустріч пройшла в теплій і дружній атмосфері. Протягом зустрічі пані Ірина довела до відома громадськості що
1. Вона як керівник Очаківського міськрайоного ЦЗ не має юрисдикцію організовувати відмітки безробітних за межами очаківського офісу ЦЗ і взагалі це вимагає змін в чинному законодавстві.
2. Організація такої відмітки не має сенсу, оскільки за чинним законодавством більше не вимагається обов’язкової реєстрації в ЦЗ для отримання субсидії.
3. Ті хто дійсно бажає за допомогою ЦЗ знайти роботу, можуть використовувати сайт ЦЗ, або телефонувати до офісу щодо наявності вакансій….
4. Щодо організації роботи терміналу ….. питання взагалі не розглядалось…. принаймні компетентних осіб від ОДА з цього питання не приїхало ))))
Ось власне і все щодо сьогоднішньої зустрічі

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*